סדנאות גיבוש בחוות עץ הזית

אנחנו משופעים בארץ בסדנאות מרובות אבל סדנאות העצמה וימי גיבוש בטבע הם הלהיט הבא! אולי הם נראות פשוטות אבל ביצוען דורש שימוש בתקשורת לא מילולית, יצירתיות , עבודת צוות, פתרון בעיות, פיתוח מיומנויות ועוד. אין צורך בניסיון מוקדם. רוצים להיות חלק בטרנד הבא? אז למה אתם מחכים?

סדנאות העצמה בטבע, הפכו לאחרונה למבוקשות מאד ולטרנד הבא בחברות וארגונים בארץ ובעולם. בחוות הרכיבה עץ הזית מציעים  ימי גיבוש וסדנאות ייחודיות בשילוב עבודה עם  סוסים  מסייעות להעצמה וגיבוש של היחיד והקבוצה.

למה דווקא סוסים?

טל שני, מנהלת מקצועית ומבעלי חוות עץ הזית מסבירה: "ראשית, סוסים הם חיות חברותיות. האינטראקציה איתם מייצרת הזדמנויות ללמידה, בעיקר על עצמנו. הסוסים מצליחים לזהות אצלנו אם יש או אין לנו ביטחון עצמי, כמה אנחנו מודעים לסביבתנו, מידת האמון שאנו מביעים והיכולות הבינאישיות שלנו, וכל זאת מבלי לשפוט אותנו או לתת עצה, שאנחנו ממש לא רוצים לשמוע".

למרות שלעתים לחלק מאתנו, ימי גיבוש אלו נראות פשוטות, עומדת מאחוריהן תורה שלמה. כל סדנה נבנית במיוחד, בהתאם לאופי וכמות המשתתפים והמטרות אותן שואפים להשיג באמצעות ההשתתפות בסדנה. הם מורכבות ממשימות, אשר נראות פשוטות לכאורה, אך ביצוען מחייב יצירתיות, עבודת צוות, שימוש בתקשורת לא מילולית ועוד. הן מייעלות ומבליטות תכונות של ניהול ומנהיגות, פתרון בעיות, חשיבה יצירתית, הקשבה, פיתוח מיומנויות תקשורת וזיהוי תכונות דומיננטיות אצלנו וגם אצל האחר ואף קבלתן..

שני: "במהלך ימי הגיבוש, אנו מוציאים את משתתפי הסדנה מהחוויה המוכרת להם ומעמידים אותם בסיטואציות מורכבות וחדשות, הדורשות מציאת פתרונות יצירתיים ומצבים אשר מצריכים דינאמיקה אישית וקבוצתית. באופן זה אנו מאפשרים למשתתפים חווית למידה על עצמם ועל האנשים עמם הם נמצאים באינטראקציה. הדגש הוא על זיהוי דפוסי התנהגות, אמונה ומחשבה ושינוים על פי הצורך".

מנהלי החווה מדגישים סדנאות בחווה אינן מצריכות ידע מוקדם, או ניסיון ברכיבה על סוסים ומתאימות לכל מי שמעוניין ללמוד משהו חדש על עצמו בצורה קצת אחרת, שוברת שגרה, חווייתית וחשוב מכל, מהנה.

עוד סדנאות המתקימות בחווה:

סדנאות קואצינג' – coaching  סדנת צמיחה וחיזוק בשילוב סוסים, הסדנה מתאימה למנהלים, לצוותי עבודה בארגונים, למשפחות, לזוגות וליחידים.

אנו מזמינים אתכם להשתתף בסדנאות איכות מגוונות, בתחומי הפסיכותרפיה בעזרת בעלי חיים וסוסים, הסדנא מקנה “כלים לחיים” לצמיחה אישית ולעשייה.הסדנאות מותאמות לצוותי עבודה בחברות מסחריות (Out Door Training- ODT)

סדנאות העצמה בטבע, או בשמן המוכר יותר "Outdoor Coaching" הפכו לאחרונה למבוקשות ביותר על ידי חברות וארגונים בארץ ובעולם,  ימי גיבוש ייחודיות בשילוב עבודה עם סוסים המסייעות להעצמה וגיבוש של היחיד והקבוצה.

סדנת יום האב, סדנת יום האם, סדנת יום המשפחה לחיזוק וגיבוש המשפחה בחלוקת תפקידים ועשיה לכל בני המשפחה.

סדנה שכולה כיף לבני הזוג, הסדנה פועלת לחיזוק מערכת הזוגיות והמשפחה , הסדנה מתבצעת בשטוף פסיכולוג.

 

המפגש בין אנשים וסוסים בליווי הדרכה מקצועית הינו חוויה ייחודית שבה המשתתפים מפתחים מודעות ליכולותשלהם בתחומים שונים כמו תקשורת בין אישית חשיבה יצירתית וכישורי מנהיגות  ועוד..